32 222-37-33
Odwiedź nas

Droga do niepodległości – oferta wystawiennicza dla jednostek PSP

26 Paź 2018

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Centralne Muzeum Pożarnictwa przygotowało ofertę specjalną dla jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej. Są to projekty czterech plansz formatu 110 cm x 81 cm, przedstawiających wkład polskich strażaków w walkę z zaborcami kraju (w formie gotowych do wydruku plików).

Informacje są czytelne, a co najważniejsze – zweryfikowane historycznie. Jedna z plansz zawiera nazwy polskich straży pożarnych, zarówno zawodowych jak i ochotniczych, których metryka sięga ponad 100 lat (stan badań na kwiecień 2018r.). Projekty plansz można pobrać bezkosztowo i wydrukować we własnym zakresie, celem zamieszczenia w poczesnym miejscu, jako ekspozycji stałej, np. w holu wejściowym do budynku lub w poczekalni sekretariatu, bądź ekspozycji przenośnej, z okazji udziału w przedsięwzięciach zewnętrznych.

W przypadku zdecydowania się na pobranie docelowych plików, prosimy o sporządzenie wniosku na piśmie i przesłanie go w formie elektronicznej do sekretariatu muzeum z podaniem numeru kontaktowego osoby odpowiedzialnej wówczas zostaną udostępnione pliki w formacie do wydruku.

W razie jakichkolwiek problemów z wydrukiem udzielimy fachowej pomocy.